Slapukų politika

Interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, pvz. pikselių žymas (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatorius (angl. „Web Beacons“), tinklo duomenų rinkėjus (angl. „clear GIF“) ir pan., (toliau bendrai – Slapukai). Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, suteikti Jums Lisk.lt paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo informaciją, individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir rinkodarą. Slapukai nėra virusai ir nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui.

Ar galiu valdyti slapukų pasirinkimus?

Laikydamiesi įstatymų, Jūsų sutikimo prašome prieš naudodami analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir tikslinius (komercinius) slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimus žemiau. Tam, kad pakeitimai įsigaliotų, Jums taip pat reikia ištrinti ankstesnio sutikimo pagrindu įrašytus slapukus. Kitų kategorijų slapukai yra diegiami pagal įstatymą arba mūsų teisėto intereso pagrindu, todėl Jūsų sutikimas nėra būtinas.

Veiklos slapukai

Veiklos slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, padeda suteikti Jums Lisk.lt paslaugas. Veiklos slapukai negali būti išjungti, nes be jų svetainė ir/ar mobilioji svetainė neveiktų tinkamai arba mes negalėtume Jums suteikti Lisk.lt paslaugų, kurias pasirinkote naudoti.

Veiklos slapukai yra techniškai būtini, kad interneto svetainė ir/ar mobilioji aplikacija veiktų tinkamai, taip pat, kad galėtume suteikti Lisk.lt paslaugas ir funkcijas, kurias pasirenkate naudoti.

Pavyzdžiui, veiklos slapukai:

  • padeda atvaizduoti interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos turinį;
  • padeda užtikrinti saugų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, apgaulingos veiklos prevenciją;
  • išsaugo Jūsų komunikavimo pasirinkimus, sutikimą su tiksliniais (komerciniais) slapukais arba jų atmetimą;
  • išsaugo Jūsų pilnametystės patvirtinimą prieš Jums peržiūrint suaugusiems skirtas prekes;
  • identifikuoja Jus kaip registruotą vartotoją, kai prisijungiate prie savo Lisk.lt paskyros, ir/ar užtikrina prisijungimą, kai jungiatės per socialinius tinklus;
  • padeda įkelti ir išsaugoti Jūsų pasirinktas prekes pirkinių krepšelyje ir/ar „Norų sąraše“;
  • padeda personalizuoti Lisk.lt turinį ir teikti rekomendacijas pagal Jūsų naršymo istoriją, kai naršote kaip registruotas klientas ir nesate atsisakęs turinio pritaikymo ir rekomendacijų paslaugos;
  • leidžia užtikrinti kitas Lisk.lt funkcijas, kuriomis naudojatės, pvz. išsaugoti Jūsų miesto ar kalbos pasirinkimą, pasirinkimą dėl užsakymo skaidymo/sujungimo, pasirinkimą dėl prekių sąrašo atvaizdavimo būdo ir pan.

Veiklos slapukai, būtini techniniam interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimui bei saugumui užtikrinti, įrašomi automatiškai, Jums apsilankant interneto svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje. Šie slapukai nerenka jokių Jūsų duomenų ir diegiami pagal įstatymą.

Veiklos slapukai, būtini atitinkamoms Lisk.lt paslaugoms ir/ar funkcijoms suteikti, naudojami, kai Jūs naudojatės atitinkama Lisk.lt paslauga ar funkcija. Jeigu nesutiktumėte su automatiniu šių slapukų naudojimu, turėtumėte nesinaudoti atitinkama Lisk.lt paslauga arba funkcija. Daugelį Lisk.lt paslaugų galite valdyti savo asmeninėje Lisk.lt paskyroje. Daugiau informacijos, kokie duomenys ir kaip yra renkami bei tvarkomi teikiant atitinkamas Lisk.lt paslaugas ir/ar funkcijas, rasite Privatumo politikoje.

Analitiniai slapukai

Analitinių slapukų pagalba mes renkame statistinę informaciją apie tai, kaip klientai naudojasi Lisk.lt interneto svetaine, mobiliąja aplikacija ir Lisk.lt paslaugomis. Analitiniai ir statistiniai slapukai įrašomi tik Jūsų sutikimo pagrindu. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimą aukščiau.

Analitinių slapukų pagalba mes renkame Lisk.lt interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos lankymo ir naudojimo analitinius ir statistinius duomenis. Šie duomenys padeda mums suprasti, kaip klientai naudojasi Lisk.lt interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija, vertinti paslaugų ir/ar rinkodaros kampanijų našumą, nuolat vystyti ir tobulinti interneto svetainę, mobiliąją aplikaciją ir jose teikiamas paslaugas.

Analitinių slapukų pagalba mes tvarkome nepersonalizuotus subendrintus duomenis ir netvarkome Jūsų kontaktinės ar kitokios Jus individualizuojančios informacijos. Analitinių slapukų renkami duomenys neleidžia identifikuoti konkretaus vartotojo, nėra siejami su kitais vartotojo duomenimis ir nejungiami į duomenų rinkinius pagal konkretų vartotoją.

Daugiau informacijos, kaip mes vykdome analitiką ir statistiką ir kokius duomenis šiuo tikslu renkame, rasite Privatumo politikoje. Analitinius slapukus galite atmesti, savo naršyklėje įgalindami „Do not track“ funkciją.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai

Tikslinius (komerciniai) slapukus naudojame siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį, personalizuoti Lisk.lt turinį ir rinkodaros pasiūlymus, remiantis Jūsų naršymo Lisk.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje istorija. Kai kurie tiksliniai (komerciniai) slapukai yra diegiami išorinių reklamos partnerių (trečiųjų šalių slapukai), pvz. Google, Adform ir kt. Su tikslinių (komercinių) slapukų sąrašu galite susipažinti čia.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai įrašomi tik Jūsų sutikimu. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti tikslinius (komercinius) slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimą aukščiau.

Tiksliniais (komerciniais) slapukais mes renkame ir analizuojame Jūsų naršymo Lisk.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje istoriją ir šiuos duomenis naudojame:

  • tikslu personalizuoti Jums rodomą turinį bei teikti rekomendacijas, kai naršote kaip neregistruotas klientas,
  • tikslu pateikti Jums rinkodaros pasiūlymus ir/ar rodyti reklaminius pranešimus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Pavyzdžiui Jums įsigyjant mobilųjį telefoną, pasiūlyti įsigyti tinkamą dėkliuką telefonui.

Kai kurie tiksliniai (komerciniai) slapukai yra diegiami išorinių reklamos partnerių (trečiųjų šalių slapukai), pvz. Google, Adform ir kt. Reklamos partneriai slapukų pagalba renka Jūsų naršymo internete duomenis, kad galėtų pateikti Jums aktualią interneto reklamą Lisk.lt, kitose interneto svetainėse ir/ar kituose internetinės reklamos kanaluose (socialiniuose tinkluose, mobiliosiose programėlėse, interneto paieškos sistemose ir pan.).

SVARBU: kai naršote kaip registruotas klientas, turinio personalizavimas ir/ar specialiai Jums pritaikytų pasiūlymų teikimas gali būti Jūsų naudojamų Lisk.lt paslaugų dalimi. Pavyzdžiui, turinio personalizavimas ir rekomendacijos yra teikiamos visiems registruotiems klientams, nebent Jūs atsisakytumėte šios paslaugos savo asmeninėje Lisk.lt paskyroje. Šiais atvejais, norėdami atmesti slapukus, kurie yra naudojami teikiant paminėtas Lisk.lt paslaugas, turėtumėte pirmiausia atsisakyti atitinkamos Lisk.lt paslaugos savo asmeninėje Lisk.lt paskyroje.

Trečiųjų šalių turinys ir slapukai

Kai kuriuose mūsų svetainės ar mobiliosios aplikacijos puslapiuose yra pateikiamas trečiųjų šalių, pvz., „YouTube“, „Facebook” turinys (įskiepiai). Paprastai toks trečiųjų šalių turinys mūsų svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje yra žymimas atitinkamos trečiosios šalies logotipu.

Jums naudojantis trečiosios šalies turiniu (pvz. peržiūrint “YouTube” filmuką, paspaudus nuorodą „dalintis“ “Facebook” tinkle), atitinkama trečioji šalis gali savo nuožiūra diegti jai priklausančius slapukus ir rinkti duomenis, lyg Jūs naršytumėte jai priklausančioje svetainėje.

Trečiosios šalys, nepaisant į jų turinio mūsų svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje, veikia kaip savarankiški duomenų valdytojai ir slapukais surinktus duomenis gali naudoti kitais nei šioje Slapukų politikoje nurodytais tikslais ar būdais. Mes tam neturime jokios įtakos, negalime to kontroliuoti, tad prieš naudodamiesi trečiosios šalies turiniu, turėtumėte susipažinti su konkrečios trečiosios šalies privatumo dokumentais.

×