Grąžinimo taisyklės

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi pranešti, vadovaujantis taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais:

  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu info@lisk.lt, užpildydamas sutarties atsisakymo formą;
  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, vartojimo instrukcija).

Grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes Pirkėjas privalo grąžinti Pardavėjui originalioje ir nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, ir būtinai pateikti prekės įsigijimo dokumentą, instrukciją ir garantinį taloną (jei tokie buvo pateikti kartu su preke) ir (arba) kitus prekės priedus. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės negali būti naudotos, privalo būti nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenuimtos ir (arba) nepažeistos etiketės). Kai prekė grąžinama Pardavėjui, už jos supakavimą ir sukomplektavimą yra atsakingas Pirkėjas. Jeigu prekė yra sugadinta, nepilnos komplektacijos, netvarkinga, nėra tinkamai supakuota ar yra panaudota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės ir negrąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtų pinigų.

Kur grąžinti prekes?

Jei Pirkėjas pageidauja grąžinti prekes Pardavėjui paštu ar pasinaudodamas siuntų kompanijos paslaugomis, tokiu atveju prekių grąžinimo sąlygos derinamos individualiai el. paštu info@lisk.lt

Kaip grąžinti prekes?

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.lisk.lt įsigytas prekes, paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu info@lisk.lt. Siunčiant prekės ar užsakymo atsisakymo prašymą prašome nurodyti grąžinimo priežastį.

Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos.

×